Геращенко «шокував» стан фортифікаційних споруд на Харківщині (фото)

Джерело: Ірина Геращенко/Telegram

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко відвідала Харківщину та заявила, що її “шокує” ситуація з фортифікаційними спорудами на цьому напрямку.

Фото: Ірина Геращенко/Telegram

“Кучугури “зубів дракона”, які вже кришаться, валяються, звалені докупи кілька місяців. Й тільки зараз на певних ділянках їх розтягують трактори і починають встановлювати”, – сказала вона. 

Співголова фракції “ЄС” додала, що “верх фортифікаційного безумства” – це закопаний опорний пункт.

“На нього пішли мільйони гривень, але ж гроші просто вкопали в землю. Військові вважають цю халабуду спланованим шкідництвом і змушені самотужки будувати спостережний обʼєкт поблизу, на високій місцевості”, – написала Геращенко. 

Фото: Ірина Геращенко/Telegram

Нардепка запитала, чому після деокупації Херсонщини за півтора року не побудували відповідні фортифікації.

“Хто відповідає за інженерні роботи і якість фортифікацій, формував  технічні характеристики? Скільки на це пішло грошей, і хто на цьому нажився? Хто понесе відповідальність?” – наголосила Геращенко.

Вона додала, що усю інформацію передали в ТСК щодо фортифікацій.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.

Співробітник ФСБ РФ Сергій Лєбєдєв завербував військового, який перебував у Львові. Чоловік мав виконувати різні завдання, але вирішив залучити до завдання свою жінку, яка у результаті звернулася до поліції через його дії.