Глава МЗС Німеччини зреагувала про заяву Кулеби про відставку

Джерело: Анналена Бербок/X

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок висловила жаль стосовно заяви українського колеги Дмитра Кулеби про відставку.

Довгі розмови в нічних поїздах, на G7, на фронті, у Брюсселі, перед розбомбленою електростанцією. Мало з ким я працювала так тісно, ​​як з вами, Дмитре Кулебу. Ви ставите народ своєї країни вище себе. Усього найкращого від щирого серця. Ми зустрінемося знову, коли мир та свобода нарешті повернуться до всієї України, — написала Бербок.

Напередодні стало відомо, що Кулеба написав заяву про відставку. 4 вересня Верховна Рада мала проголосувати за його звільнення, проте відклала розгляд, оскільки, ймовірно, цього дня в залі засідань було недостатньо депутатів для ухвалення рішення.

Згідно з інформацією ЗМІ Кулеба може очолити “одне з важливих посольств” у Брюсселі — де, окрім представництв України при Євросоюзі та НАТО, є і посольство України у Бельгії та Люксембурзі.

Раніше голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що цього тижня можна очікувати “великого перезавантаження уряду”. Також нардеп Ярослав Железняк анонсував у Верховній Раді “парад відставок”.

Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.

Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.

Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.

Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.