Google погодилася виплатити $700 млн компенсації у США

Джерело: Reuters

Компанія Alphabet, якою володіє Google, погодилася заплатити 700 мільйонів доларів і збільшити конкуренцію в своєму магазині застосунків Google Play згідно з умовами антимонопольного врегулювання справи з американськими штатами та споживачами.

Так, компанія заплатить 630 мільйонів доларів США у розрахунковий фонд для споживачів і 70 мільйонів у фонд, який використовуватиметься штатами.

Також, відповідно до угоди, користувачі, які відповідають критеріям, отримають принаймні по 2 долари США та можуть отримати додаткові виплати залежно від своїх витрат у Google Play у період з 16 серпня 2016 року по 30 вересня 2023 року.

Як розповіли в агентстві, до самого позову проти Google приєдналися всі 50 штатів США, а також округ Колумбії, Пуерто-Ріко та Віргінські острови.

Раніше Google звинувачували в тому, що він стягував зі споживачів завищені ціни через незаконні обмеження на розповсюдження додатків на пристроях Android і непотрібні комісії за транзакції в додатках.

Своєю чергою, компанія відкинула ці звинувачення.

Уповноважена із захисту державної мови Олена Івановська наголосила, що публічне виконання пісень російською мовою в Україні потребує чіткого законодавчого врегулювання, оскільки нині закон не містить відповідної заборони.

Німецький автовиробник Audi 28 липня знизив річний фінансовий прогноз. Причиною стали вищі імпортні мита та триваючі витрати на реструктуризацію.

Російський Тихоокеанський флот у межах навчань “Июльский шторм” провів тренування з оборони ключових пунктів базування кораблів у Приморському та Камчатському краях.

Єврокомісія звинуватила китайського гіганта онлайн-торгівлі Temu у порушенні цифрового законодавства ЄС. Перевірка платформи виявила, що Temu не виконує вимог Акту про цифрові послуги (DSA), зокрема – не контролює продаж небезпечних і потенційно незаконних товарів.

Американські вчені з Університету штату Пенсильванія розробили простий тест, схожий на тест на вагітність, який може виявити ендометріоз у менструальній крові всього за 10 хвилин. Якщо технологію доопрацюють і запустять у виробництво, це може стати проривом у діагностиці захворювання, на яку нині витрачають роки.