Google працює над виправленням Gemini AI, оскільки деякі її відповіді були «упередженими»

Джерело: Reuters 

Головний виконавчий директор Google Сундар Пічаї повідомив, що компанія працює над виправленням свого інструмента Gemini AI, тому що деякі текстові та графічні відповіді, створені моделлю, були “упередженими” та “повністю неприйнятними”.

Минулого тижня Google зупинила використання свого інструмента, який створює зображення людей, через певні неточності.

Пічаї сказав співробітникам, що деякі відповіді Gemini AI образили користувачів і показали упередженість.

“Наші команди цілодобово працювали над розв’язанням цих проблем. Ми вже бачимо значне покращення в широкому діапазоні підказок… Ми розглянемо, що сталося, і переконаємося, що виправимо це в масштабі”, – сказав він.

Тепер компанія планує перезапустити Gemini AI протягом наступних кількох тижнів.

  • Reddit уклала угоду з Google, щоб забезпечити доступ до свого контенту для навчання моделей штучного інтелекту гіганта пошукових систем.

У “Сімпсонах” вперше за минулі роки вирішили “вбити” персонажа, котрий був на екрані з першого сезону. Це відбулось у 35 сезоні мультсеріалу, в епізоді “Cremains of the Day”.

Протягом дня, 24 квітня, російській війська здійснили шість обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 23 вибухи.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.