Google відмовляється від своєї політики різноманітності

Джерело: The Washington Post

Компанія Google змінює підхід до програм різноманітності, справедливості та інклюзивності (DEI) та відмовляється від раніше встановленої мети збільшити кількість представників меншин серед працівників.

У 2020 році, після протестів за расову справедливість, Google оголосила про намір підвищити частку “недостатньо представлених груп” на керівних посадах на 30% до 2025 року. Однак у річному звіті материнської компанії Alphabet цього року вже не згадується, що компанія прагне зробити DEI частиною своєї діяльності. Це формулювання містилося у звітах з 2021 по 2024 рік.

Згідно зі звітом про різноманітність за 2024 рік, 5,7% співробітників Google у США є чорношкірими, а 7,5% – латиноамериканцями, тоді як у 2020 році ці показники становили 3,7% і 5,9% відповідно.

Google повідомила, що розглядає можливість припинити щорічні звіти про різноманітність, які публікує з 2014 року. Також компанія переглядає рішення судів і укази адміністрації президента США Дональда Трампа, які обмежують програми DEI для державних установ і підрядників.

Попри зміни, Google заявила, що продовжить розширювати офіси у містах із різноманітною робочою силою та збереже ресурсні групи для представників меншин.

Нове дослідження виявило, що надмірне щоденне вживання ультраобробленої їжі може у понад два рази підвищити ризик розвитку хвороби Паркінсона.

Президент США Дональд Трамп оголосив про призначення Сіґаліт “Сіґґі” Флікер, яка раніше знімалася в реаліті-шоу “Справжні домогосподарки Нью-Джерсі”, до ради Меморіального музею Голокосту.

Працівники Державного бюро розслідувань викрили масштабну схему розкрадання пального однієї з військових частин Миколаївської області.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США не втручатимуться в конфлікт між Пакистаном та Індією, назвавши боротьбу між двома ядерними державами “по суті не нашою справою”.

9 травня Нова пошта закрила своє останнє відділення у місті Костянтинівка у Донецькій області, яке також працювало як пункт незламності.