Google відмовляється від своєї політики різноманітності

Джерело: The Washington Post

Компанія Google змінює підхід до програм різноманітності, справедливості та інклюзивності (DEI) та відмовляється від раніше встановленої мети збільшити кількість представників меншин серед працівників.

У 2020 році, після протестів за расову справедливість, Google оголосила про намір підвищити частку “недостатньо представлених груп” на керівних посадах на 30% до 2025 року. Однак у річному звіті материнської компанії Alphabet цього року вже не згадується, що компанія прагне зробити DEI частиною своєї діяльності. Це формулювання містилося у звітах з 2021 по 2024 рік.

Згідно зі звітом про різноманітність за 2024 рік, 5,7% співробітників Google у США є чорношкірими, а 7,5% – латиноамериканцями, тоді як у 2020 році ці показники становили 3,7% і 5,9% відповідно.

Google повідомила, що розглядає можливість припинити щорічні звіти про різноманітність, які публікує з 2014 року. Також компанія переглядає рішення судів і укази адміністрації президента США Дональда Трампа, які обмежують програми DEI для державних установ і підрядників.

Попри зміни, Google заявила, що продовжить розширювати офіси у містах із різноманітною робочою силою та збереже ресурсні групи для представників меншин.

США представили союзникам пропозиції щодо укладення мирної угоди між Росією та Україною. За ними окуповані українські території можуть фактично залишитись під керівництвом Москви.

17 квітня відбулось засідання суду щодо скасування указу Володимира Зеленського щодо санкцій проти Петра Порошенка. Суд не ухвалив рішення по суті справи, однак, ті аргументи на користь санкцій, які представники держави озвучили у засіданні, мають значно більше значення для кожного з нас, незалежно від майнового статусу, політичних поглядів чи моральних переконань, ніж будь-яке рішення суду у цій справі.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 17 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 65 бойових зіткнень.

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий під час години запитань до уряду в Верховній Раді повідомив, що базову військову підготовку пройдуть 75-80 тисяч студентів вищих навчальних закладів.

Начальник управління Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Роман Цирень розповів про статистику пожеж в Україні.