Громадян КНДР зобов’язали під час тайфуну в першу чергу рятувати портрети Кім Чен Ина

Джерело: The Guardian

Громадян Північної Кореї зобов’язали під час тайфуну “Ханун” в першу чергу рятувати твори із зображенням правителя країни Кім Чен Ина, а також його попередників – батька Кім Чен Іра і діда Кім Ір Сена.

Як розповіли у виданні, 10 серпня, державна газета “Rodong Sinmun” опублікувала матеріал, у якому йшлося, що основну увагу північнокорейців під час тайфуну “Ханун” має бути зосереджено на безпеці творів із зображенням династії Кімів.

Зокрема це стосувалося статуй, мозаїки, фресок, пам’ятників і портретів, які можна зустріти практично в кожному будинку.

Зазначено, що тайфун “Ханун” напередодні вдень досяг Корейського півострова і поступово почав рухатися вглиб КНДР, несучи сильні вітри і проливні дощі.

При цьому, як запевнило Державне агентство KCNA, всі північнокорейські структури взяли участь у кампанії з подолання катастрофічних аномальних кліматичних умов.

Варто зауважити, що в сусідній Південній Кореї тайфун вже викликав повені і зсуви, які призвели до руйнування будівель. Щонайменше одна людина загинула в південно-східному місті Тегу.

У Північній Кореї наслідки можуть бути куди значнішими. Це пов’язано зі слабо розвиненою інфраструктурою, внаслідок чого стихійні лиха традиційно мають на країну сильний вплив.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.