ГУР: РФ розгорнула вздовж кордону з Україною 48 установок «Іскандер»

Джерело: Вадим Скібіцький в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”

У Головному управлінні розвідки заявили, що станом на сьогодні російські війська збільшили кількість пускових установок “Іскандер” до 48 одиниць.

Так, заступник начальника Головного управління розвідки України Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький повідомив, що РФ станом на сьогодні розгорнула 48 пускових установок ракетного комплексу “Іскандер” уздовж кордону з Україною.

46 було, зараз 48. Додалися дві пускові установки, вони зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території Росії, — зазначив Скібіцький.

Довідка. Ракетний комплекс “Іскандер” призначений для ураження бойовими частинами у звичайному спорядженні малорозмірних і площинних цілей у глибині оперативної території військ противника. Передбачається, що може бути засобом доправлення тактичної ядерної зброї.

Найбільш ймовірні цілі: засоби вогневого ураження (ракетні комплекси, реактивні системи залпового вогню, далекобійна артилерія); засоби протиракетної і протиповітряної оборони; літаки та гвинтокрили на аеродромах; командні пункти та вузли зв’язку; найважливіші об’єкти цивільної інфраструктури.

Зауважимо, в Україні триває 728-ма доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час, станом на 20 лютого, воїни ЗСУ ліквідували понад 406 тисяч російських окупантів.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу та 5 зенітно-ракетних комплексах противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по 9 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, 1 складу паливно-мастильних матеріалів та 12 артилерійських засобах противника.

Службові собаки Рем і Фінч, разом зі своїми наставниками, отримали нагороди від Кінологічної спілки України під час церемонії “Чотирилапі захисники”.

В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…

Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.

Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.

Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, заявив, що застосування Росією нової балістичної ракети “Орєшнік” з одного боку — ескалація, а з іншого — вияв розпачу, бо Путін не може перемогти.