Вночі над Україною знищено 13 ворожих БпЛА та одну ракету

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Вночі 21 лютого війська РФ атакували Україну низкою БпЛА та ракетами. Більшість повітряних цілей ворога вдалось збити.

Так, цієї ночі війська РФ випустили по Україні:

  • зенітну керовану ракету С-300 з Ростовської області (РФ)
  • керовану авіаційну ракету Х-59 з Бєлгородської області (РФ)
  • 4-ма крилатими ракетами Х-22 з Ростовської області (РФ)
  • 19-ма ударними БпЛА типу “шахед” з Приморсько-Ахтарська (РФ)

У результаті бойової роботи знищено керовану авіаційну ракету Х-59 на Полтавщині та 13 із 19-ти “шахедів” у межах Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей.

Частина із шести не уражених ворожих БпЛА – не досягла своїх цілей.

До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.