Харківщина: внаслідок удару по Ізюмському району загинула жінка, ще двоє осіб отримали поранення
Джерело: голова Харківської ОДА Олег Синєгубов/Telegram
Учора ввечері, 30 липня, ворог завдав ударів по с. Шийківка Ізюмського району. Пошкоджено приватний житловий будинок. Загинула жінка 74 років. Поранення отримали жінка 53 років та 76-річний чоловік.
Також, за словами Синєгубова, близько опівночі ворог ракетами С-300 обстріляв м. Харків. Зафіксовані влучання на території цивільного підприємства в Новобаварському районі міста. Сталися пожежі. Зазнав поранення та був госпіталізований 61-річний охоронець.
У смт Великий Бурлук Куп’янського району близько опівночі російська ракета С-300 влучила в город приватного домогосподарства, пошкоджено приватний будинок та гараж. Без постраждалих.
Крім того, протягом минулої доби ворог з артилерії, мінометів та іншого озброєння обстрілював населені пункти Чугуївського, Богодухівського та Куп’янського районів.
У Вовчанську пошкоджено 4 житлові будинки, зазнав поранення 84-річний чоловік.
У с. Тимофіївка Богодухівського району ворог скинув з БПЛА дві гранати. Пошкоджено два паркани, постраждалих немає.
“На Куп’янському напрямку тривають бої. Минулої доби окупанти безуспішно намагалися вести штурмові дії східніше Берестового Куп’янського району. Відступили з втратами”, – запевнив очільник ОДА.
- У ніч на 31 липня російські війська завдали ударів по Харкову. Інформації стосовно постраждалих наразі немає.
Центральний районний суд Дніпра обрав запобіжні заходи трьом фігурантам справи про фіктивну службу в ЗСУ. Депутатку Дніпропетровської облради взяли під варту за фейкову службу у ЗСУ.
Україна та Велика Британія запускають ініціативу зі спільного виробництва дронів для Сил оборони. Відповідної домовленості досягли президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Кір Стармер 23 червня.
Внаслідок ракетної атаки на Дніпропетровщину кількість загиблих зросла до 17 осіб. Понад 200 осіб зазнали поранень.
Україна та Данія зробили перший крок до запуску спільного виробництва озброєння. У Гаазі міністри оборони країн підписали Лист про наміри в межах ініціативи Build with Ukraine, погодженої під час зустрічі “Рамштайн”.
НАТО вже інвестувало майже 37 млн євро у цифрові проєкти для Збройних Сил України. Завдяки чому вдалося посилити супутниковий зв’язок, бойове управління та інформаційні системи української армії.