H&M буде продавати вживаний одяг у лондонському магазині

Джерело: Reuters

Шведський бренд одягу та косметики H&M планує продавати вживаний одяг і аксесуари у своєму магазині в Лондоні з 5 жовтня, щоб зменшити негативний вплив швидкої моди на навколишнє середовище та заохотити до повторного використання й перероблення одягу.

У зв’язку з тим, що Європейський Союз планує нове регулювання для боротьби з текстильними відходами, H&M заявив, що це “частина проблеми” і що спосіб виробництва та споживання моди має змінитися.

Колекція жіночого одягу “PRE-LOVED” у магазині H&M Regent Street включатиме одяг кількох інших брендів і дизайнерів.

Це буде другий магазин H&M, який пропонує одяг із секонд-хенду. Бренд також пропонує онлайн-пропозицію секонд-хенду у Швеції та Німеччині.

За словами H&M, одяг поставлятиметься Flamingos Vintage Kilo, компанією, яка керує магазинами вживаного вінтажного одягу в Європі та Сполучених Штатах, і коштуватиме від 37 до 236 доларів.

У листопаді минулого року компанія H&M запустила послугу прокату одягу у своєму магазині Regent Street.

Zara минулого тижня запустила свій онлайн-сервіс секонд-хенду у Франції.

Україна отримала 485 мільйонів доларів від Світового банку та Сполучених Штатів у рамках проєкту PEACE in Ukraine.

Російські військові намагалися здійснити висадку на острів Козацький, що біля Херсона, повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин в ефірі телемарафону.

Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.

“Бахмут (професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.), мовчи, ти вже своє відвоювала”, “жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути”, “сексуально голодні українки” – фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, котрі домагалися звільнення Василенка, і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінено через ймовірність негативних наслідків для них.

У 2024 році Росія зазнала рекордного за останні 13 років стрибка роздрібних цін на бензин через серію атак українських дронів на нафтопереробні заводи. Це призвело до скорочення виробництва пального більш ніж на 10% у першій половині року.