Хусити вивели з ладу підводні кабелі зв’язку, які з’єднують Європу з Азією – ЗМІ

Джерело: The Jerusalem Post

Хусити пошкодили чотири підводні кабелі, спричинивши порушення зв’язку між Європою та Азією.

“Чотири підводні кабелі зв’язку між Саудівською Аравією та Джибуті були виведені з ладу впродовж останніх місяців, ймовірно, внаслідок атак підтримуваних Іраном єменських хуситів”, – йдеться у повідомленні.

За даними видання, пошкодження кабелів, які, як вважається, належать до систем AAE-1, Seacom, EIG та TGN, означає вагоме порушення зв’язку між Європою та Азією.

За словами експертів, найбільшої шкоди внаслідок цього зазнають країни Перської затоки та Індія.

Кабель AAE-1 з’єднує Східну Азію з Європою через Єгипет, з’єднуючи Китай із Заходом через такі країни, як Пакистан та Катар.

Тоді як кабельна система Europe India Gateway (EIG) з’єднує південну Європу з Єгиптом, Саудівською Аравією, Джибуті, ОАЕ та Індією.

Своєю чергою, кабель Seacom з’єднує Європу, Африку та Індію, а також з’єднує з Південною Африкою.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.