Іграшкового Йоду з ювілею Головнокомандувача ЗСУ виставлено на аукціон: кошти підуть на закупівлю боєприпасів

Джерело: членкиня Громадської антикорупційної Ради при Міноборони Дана Ярова

М’яку іграшку “Йода”, що нагадує вигаданого персонажа всесвіту “Зоряних воєн”, з ювілею Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного виставлено на аукціон, кошти з якого будуть спрямовані на закупівлю снарядів для української армії.

Початкова ціна іграшкового Йоди з автографом Залужного становить 5000 гривень.

“Це Малюк Йода з ювілею Головнокомандувача Валерія Залужного, якого він мені на свій же ювілей і подарував. Ексклюзив з автографом і такого ви ніде не знайдете. Лишила б собі, але кошти на снаряди вкрай треба. Тому старт 5000 грн”, – йдеться у дописі.

Також Ярова зазначила, що завтра, 20 липня, о 12 годині дня аукціон буде закрито.

Фото: Ярова

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.