Ілон Маск подав до суду на OpenAI та їхнього гендиректора за порушення умов контракту
Джерело: Reuters
Мільярдер Ілон Маск подав до суду на виробника ChatGPT OpenAI та їхнього генерального директора Сема Альтмана, заявивши, що вони відмовилися від початкової місії стартапу з розробки штучного інтелекту на благо людства, а не заради прибутку.
Маск заявив про порушення контракту, сказавши, що Альтман і співзасновник Грег Брокман спочатку звернулися до нього, щоб створити некомерційну компанію з відкритим кодом, але стартап, заснований у 2015 році, тепер зосереджено на заробітку.
Він звернувся до суду з проханням зробити свої дослідження та технології доступними для громадськості та заборонити стартапу використовувати свої активи, включно з найдосконалішою моделлю ШІ GPT-4, для фінансової вигоди Microsoft або будь-якої особи.
Маск пішов із ради директорів OpenAI у 2018 році та часто критикував зв’язки Microsoft із стартапом.
Ілон Маск також створив чат-бот Grok на основі штучного інтелекту, який схожий на ChatGPT. Стартап запустили для підписників Premium+ платформи соціальних мереж X.
- Ілон Маск оприлюднив плани щодо своєї компанії штучного інтелекту xAI у липні разом із судовими документами про реєстрацію корпорації.
- Генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомив, що компанія має намір інтегрувати нещодавно запущений помічник на основі штучного інтелекту Grok у свої електромобілі.
Кіпр висловив намір приєднатися до Північноатлантичного альянсу. Нікосія переконана, що наявність необхідної інфраструктури та можливостей робить країну привабливою для Вашингтона.
Вищий антикорупційний суд змушений розпочати розгляд справи “плівок ОАСК” заново, позаяк одна з членів колегії пішла у декретну відпустку і виникла необхідність її замінити іншим суддею.
Летючі лисиці, або великі крилани, — унікальні кажани, котрі мешкають у тропічних регіонах, зокрема в Західній Папуа, Індонезія. Вражаючі розмахи крил можуть сягати 1,5 метра, що робить їх одними з найбільших кажанів у світі.
В Україні розпочали перевірки встановлення інвалідності для 1695 посадовців із понад 30 державних органів. Справи, котрі підлягають перегляду, зосереджені на працівниках податкової, прокуратури та митниці. У разі необґрунтованих рішень МСЕК їх переглядатимуть відповідно до постанови уряду.
Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін повідомив, що конфіскацію майна корупціонерів, котрі пішли на угоду зі слідством, знищили законом про позбавлення колаборантів державних нагород.