Ілон Маск висловився щодо контрнаступу України згадавши про чисельну перевагу росіян

Джерело: Twitter-акаунт Ілона Маска

Американський мільярдер і винахідник, засновник компанії SpaceX та Tesla, а також власник соцмережі Twitter Ілон Маск поділився думкою щодо українського контрнаступу зазначивши, що Росія кількісно переважає Україну.

Він зауважив, що молоді українці та росіяни “довгий час гинули в окопах майже без територіальних здобутків”.

“Яка б сторона не пішла в наступ на міцно укріплені позиції, вона втратить набагато більше солдатів. Більш того, Росія чисельно перевищує Україну ~4:1, тому виграла б війну на виснаження, навіть якби втрати були рівні”, – наголосив Маск.

Фото: скриншот з twitter.com/elonmusk/

Він резюмував, що у випадку провалу контрнаступу ЗСУ з великими втратами, російські окупаційні війська захоплять ще більше українських територій. У зв’язку із цим, додав винахідник, Україна не здійснює масштабного наступу.

За період із серпня по жовтень обсяги обіцяної західної допомоги Україні скоротилися на 87 відсотків — фактично з 16 до двох мільярдів євро. Підтримка з боку Заходу впала до найнижчого рівня від початку війни РФ проти України наприкінці лютого 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський полетить до Аргентини, аби відвідати інавгурацію свого аргентинського колеги Хав’єра Мілея.

З 4 по 7 грудня Фонд Притули зібрав 36,9 млн гривень у межах ініціативи “Рій помсти 2.0” для придбання 5 тисяч FPV-дронів. Всього необхідно зібрати 100 млн грн.

Президент США Джо Байден знову закликав Конгрес підтримати додаткове фінансування для України та заявив, що “ми не можемо дозволити Путіну перемогти”.

Станом на 24 листопада до Росії депортовано або примусово переміщено на ТОТ України понад 19,5 тисячі українських дітей.  Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець зазначив, що росіяни продовжують депортувати “все нові й нові групи” дітей з України.