До Threads за перші два дні долучилися понад 70 млн користувачів

Джерело: засновник компанії Meta Марк Цукерберг у Threads.

За два дні з моменту запуску до нового застосунку Threads від Meta долучилися понад 70 млн користувачів. Соцмережа стала конкурентом Twitter, гендиректором якої є мільярдер Ілон Маск.

За його словами, результат значно перевищує очікування команди, яка розробляла Threads. За два дні з моменту запуску застосунок опанував перше місце серед безплатних програм в App Store Apple Inc у США.

У день запуску в Threads зареєструвалось 30 мільйонів користувачів.

“Ого, 30 мільйонів реєстрацій станом на сьогоднішній ранок. Здається, це початок чогось особливого, але попереду у нас ще багато роботи, щоб створити додаток”, – казав Цукерберг.

Більше про Threads

Новий застосунок став допоміжним продуктом Instagram. Завдяки цьому соцмережа отримала вбудовану аудиторію з понад 2 млрд користувачів, що своєю чергою позбавило нову платформу від необхідності починати з нуля.

Керівник Instagram Адам Моссері сказав користувачам, що Threads створили для “відкритої та дружньої платформи для розмов”. Від початку появили інформації про Threads фахівці припускали, що платформа стане конкурентом для Twitter. Зокрема вона потенційно може переманити користувачів, які незадоволені останніми змінами, особливо обмеження кількості переглядів. У Twitter Ілона Маска налічується 237,8 мільйона користувачів станом на липень 2022 року.

Додаток Threads можна завантажити у понад 100 країнах, включаючи Велику Британію і США. У країнах ЄС його поки не можна завантажити через певні нормативні проблеми. Крім того, Threads всього лише за декілька годин охопила 1 млн активних користувачів, обігнавши чат-бот ChatGTP зі штучним інтелектом від компанії OpenAI.

Зі свого боку Twitter пригрозив Meta Platforms подати до суду через Threads. Її звинуватили у тому, що вона начебто прийняла на роботу колишніх працівників Twitter.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

В Україні, на десятому році війни та другому році повномасштабного вторгнення РФ, набирає популярності російський серіал “Слово пацана. Кровь на асфальте”.

30-річного ютубера Тревор Деніел Джейкоб з Ломпока, штат Каліфорнія, ув’язнили на шість місяців через опубліковане відео, на якому він навмисно розбиває свій літак.

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.