Ілон Маск виступив на мітингу Дональда Трампа в Пенсильванії

Джерело: Sky News

Американський мільярдер Ілон Маск виступив на передвиборчому мітингу кандидата в президенти США Дональда Трампа в місті Батлер у штаті Пенсильванія.

Як розповіли в Associated Press, Трамп в суботу, 5 жовтня, повернувся на ярмарковий майданчик у Пенсильванії, де в липні на нього було скоєно замах. Він провів там масштабний мітинг.

Перед початком заходу літак Трампа пролетів над натовпом прихильників у супроводі пісні з фільму “Найкращий стрілець”, яка лунала з гучномовців. Навколо місця події, як додатковий захист, були вишиковані трейлери, а троє парашутистів з американськими прапорами, що майоріли за ними, приземлилися поруч з будівлею, звідки 13 липня відбулася стрілянина.

Трамп почав з того, на чому зупинився того дня, коли його намагався вбити озброєний чоловік, який поцілив йому у вухо: “Як я і казав…”, і показав жестом на імміграційну карту, яку він розглядав, коли почалася стрілянина.

“Він не зупинив наш рух, він не зламав наш дух”, – сказав Трамп про вбивцю, якого застрелили співробітники служби безпеки.

Також на мітингу Трампа вперше з’явився мільярдер Ілон Маск, який виступив на підтримку кандидата.

Трамп представив Маска як “великого джентльмена”, людину, що “захистила свободу слова”, а його компанію SpaceX єдиною причиною, з якої США нібито можуть надсилати своїх астронавтів у космос.

У відповідь той наголосив, що “справжній тест на чийсь характер — це те, як він поводиться під обстрілом”. За його словами, один президент “не може зійти по сходах”, а інший — “Після замаху в липні показав натовпу стиснутий кулак зі словами: “Борись! Борись! Борись!”

Мільярдер також назвав прийдешні вибори “найбільш важливими за все наше життя”, адже, нібито, суперники Трампа намагаються “забрати” в громадян свободу слова та право носити зброю.

“Президент Трамп має виграти, щоб зберегти Конституцію. Він має виграти, щоб зберегти демократію в Америці”, — сказав Маск.

Своєю чергою, Трамп пообіцяв, що США висадяться на Марсі до кінця його другого терміну, якщо його переоберуть.

22-23 січня 1933 року радянська влада ухвалила документи, які, фактично, означали блокаду України під час Голодомору.

У місті Паневежис, Литва, розпочнеться судовий процес над п’ятьма громадянами України. Їх звинувачують у незаконному переправленні 43 мігрантів з Афганістану, Пакистану, Непалу та Індії через литовську територію.

У дев’яти областях України правоохоронці викрили 13 військових посадовців, які незаконно нарахували понад 13 мільйонів гривень виплат військовослужбовцям, що не перебували в зоні бойових дій або не служили взагалі.

Президент США Дональд Трамп готується відправити близько 10 000 військовослужбовців на південний кордон країни.

Опитування свідчить, що більшість українців не виїжджатимуть до іншої держави на постійне місце проживання після завершення війни та повного відкриття кордонів.