Ілон Маск заявив, що X може стати платним для всіх користувачів

Джерело: Insider

Американський мільярдер, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що його соціальна мережа X, раніше відома як Twitter, може запровадити платний доступ для всіх користувачів.

“Найголовніша причина, чому ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за використання системи X, полягає в тому, що це єдиний спосіб, який я міг придумати для боротьби з величезними арміями ботів”, — сказав Маск.

Він додав, що платний доступ є критичним, якщо X хоче мати справу з ботами на платформі.

“Насправді ми збираємося запропонувати нижчий рівень ціноутворення. Ми хочемо, щоб це були лише невеликі гроші. Це довга дискусія, але насправді це єдиний захист від армій ботів”, — сказав Маск. 

Це не перший раз, коли мільярдер розглядає можливість платного доступу для всіх користувачів X.

26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.

За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.

Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.

Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.

Жінку, яка у квартирі в Костянтинівці майже 18 років зберігала муміфіковане тіло своєї померлої доньки, попередньо госпіталізували до Дніпропетровської психіатричної лікарні з посиленим режимом.