Ілон Маск заявив, що X може стати платним для всіх користувачів

Джерело: Insider

Американський мільярдер, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що його соціальна мережа X, раніше відома як Twitter, може запровадити платний доступ для всіх користувачів.

“Найголовніша причина, чому ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за використання системи X, полягає в тому, що це єдиний спосіб, який я міг придумати для боротьби з величезними арміями ботів”, — сказав Маск.

Він додав, що платний доступ є критичним, якщо X хоче мати справу з ботами на платформі.

“Насправді ми збираємося запропонувати нижчий рівень ціноутворення. Ми хочемо, щоб це були лише невеликі гроші. Це довга дискусія, але насправді це єдиний захист від армій ботів”, — сказав Маск. 

Це не перший раз, коли мільярдер розглядає можливість платного доступу для всіх користувачів X.

Вночі 27 червня російські окупаційні війська атакували Дніпропетровщину. Є жертва та постраждалі.

Триває 1585-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

27 червня відзначають День мікро-, малих і середніх підприємств, Всесвітній день рибальства та Всесвітній день мікробіома. Християни сьогодні вшановують Самсона странноприємця.

За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.

У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.