Імовірно, втрати армії РФ у живій силі зростуть у наступні два місяці – британська розвідка

Джерело: міноборони Великої Британії

У британській розвідці повідомили про середньодобову кількість втрат армії РФ у живій силі у квітні та спрогнозували подальше зростання втрат.

За підрахунками фахівців, у квітні, в середньому, за день росіяни втрачали 899 солдатів (вбиті та поранені). Цей показник залишається на рівні середньодобових втрат від початку 2024 року.

Однак цілком вірогідно, що вже протягом наступних двох місяців кількість втрат зросте, оскільки війська РФ планують нові наступальні операції на сході України.

Розвідники додали, що від початку повномасштабної війни російська армія втратила понад 465 тисяч військових.

Фахівці вважають, що Росія не цінує життя своїх громадян і адаптувала армію до війни на виснаження, де кількість живої сили важливіша за її якість.

“Ця залежність від масовості майже напевне зберігатиметься протягом всієї війни проти України і матиме довгостроковий вплив на майбутню російську армію”, – резюмували британські розвідники.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства. 

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Краківець” виявили два церковні стародруки. Обидві речі датовані XVII-XVIII століттями.