Ірина Білик відповіла Кіркорову, який заспівав її пісню «Сніг» на ТОТ Донеччини

Джерело: Ірина Білик/Instagram

Народна артистка України Ірина Білик відповіла російському співаку Філіпу Кіркорову, який заспівав її пісню “Сніг” у тимчасово окупованій Горлівці Донецької області. Співачка зазначила, що він продає душу дияволу.

Українська співачка записала відповідь Кіркорову, який напередодні приїхав на тимчасово окуповану частину Донеччини й виступив у міській лікарні Горлівки. Він виконав пісню “Сніг”, авторкою якої є Ірина Білик.

У відповідь Ірина Білик написала й прочитала вірш російською мовою на мотив пісні “Сніг”, який супроводжувався кадрами атак та руйнувань українських міст російськими окупантами.

У вірші українська співачка зазначила, що Кіркоров продає душу дияволу, яку вже не поверне. Також у вірші Білик мовиться, що Кіркоров співає для тих, хто руйнує будинки українців.

“Снег в крови у твоих дверей!
Ты смотрел на себя вчера?
Отражение видел ты?
Посмотреть на себя пора!
“Гений” срама и наготы!
Песню сколько уж лет поешь?!
Но не понял ты только суть…
Если в сердце ворвалась ложь…
То порядочность не вернуть…
Ты поешь для того, кто мой…
На рассвете разрушил дом…
Распыляешься пред ордой,
Что растопчет тебя потом!
Украина стоит в слезах,
Ты глумишься сейчас над ней!
Бог накажет на небесах…
“Снег” в крови у твоих дверей…
Каждый раз, когда ты поешь…
Вспоминай мой печальный взгляд…
Душу дьяволу продаёшь…
Но её не вернешь назад…”

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.