Ірина Федишин придбала понад 50 авто для ЗСУ за гроші зібрані в турі Сполученими Штатами

Джерело: Ірина Федишин/Instagram

За гроші зібрані в турі Сполученими Штатами Америки команда Ірини Федишин придбала понад 50 автомобілів для українських захисників.

“Купили для ЗСУ. Ану, хто порахує скільки? Хлопці, віримо у вас. Результат мого туру Америка – Канада. Дякую усім своїм прихильникам, які були на концертах. Разом не переможні”, – написала вона.

@irynafedyshyn

Купили для ЗСУ ✊🇺🇦 Ану, хто порахує скільки?😉 Хлопці, віримо у вас 😘 Результат мого туру Америка – Канада 🔥 Дякую усім своїм прихильникам, які були на концертах ❤️ Разом не переможні ✊ #ІринаФедишин #ЗСУ #Україна

♬ original sound – Ivanka 🌙

Зауважимо, що тур співачка розпочала 25 травня у місті Джексонвілл, Флорида. Фінальний концерт туру відбувся 14 червня в Нью-Брітен, Коннектикут.

Також в межах туру Федишин виступила у Вашингтоні, Торонто, Ванкувері, Монреалі та американських інших містах.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.