Із низки населених пунктів Херсонщини оголосили примусову евакуацію дітей

Джерело: пресслужба Мінреінтеграції

На тлі складної безпекової ситуації на Херсонщині Херсонською ОВА схвалено примусову евакуацію 802 дітей із 23 населених пунктів. Її проведуть із Бериславського, Каховського, а також Херсонського районів.

Зазначається, що евакуація здійснюється безплатно залізничним та автобусним транспортом, зокрема до Хмельницької, Миколаївської, Одеської, Львівської областей. Окрім цього, близько 100 дітей планується заселити в один із санаторіїв Івано-Франківської області.

У більш безпечних регіонах евакуйовані діти в супроводі одного з батьків або ж законного представника будуть забезпечені виплатами, безплатним прихистком, гуманітарною допомогою, психологічною підтримкою тощо, — мовиться у повідомленні.

У Мінреінтеграції зазначили, що для здійснення евакуації з Херсонщини розгорнуто три збірні пункти евакуації та пʼять приймальних пунктів евакуації.

Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук висловила подяку усім причетним до процесу евакуації, а також закликала міжнародні організації допомогти Херсонщині з евакуаційним транспортом (спеціальними машинами-капсулами для евакуації).

У пресслужбі нагадали, що з питань евакуації потрібно звертатися до представників місцевої влади, зокрема за телефоном гарячої лінії: 0 800 330 951. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати нам у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.