Ізраїль проігнорував попередження Єгипту про наближення «чогось великого» – ЗМІ
Джерело: The Times of Israel
Перед нападом бойовиків ХАМАСу Єгипет неодноразово попереджав Ізраїль про наближення “чогось великого”, але там ці заяви проігнорували.
“Представник єгипетської розвідки заявив, що Єгипет, який часто виступає посередником у перемовинах між Ізраїлем та ХАМАСом, неодноразово говорив з ізраїльтянами про наближення чогось великого”, – йдеться у повідомленні.
За його словами, ізраїльські посадовці були зосереджені на Західному березі річки Йордан та применшували загрози з боку сектору Гази.
“Ми попереджали їх про наближення вибуху ситуації, і дуже скоро, і що він буде великим. Але вони недооцінили такі попередження”, – розповів співробітник розвідки на умовах анонімності.
- Напад палестинського угруповання ХАМАС на Ізраїль стався 7 жовтня – у день народження президента РФ Володимира Путіна. Це, імовірно, стало для очільника Кремля – який намагається відвернути Захід від України – приємним сюрпризом. А події в Ізраїлі можуть призвести до цього.
- Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) підтвердили, що 900 ізраїльтян були вбиті з початку війни Ізраїлю та ХАМАС. Крім того, на території Ізраїлю виявлено тіла 1500 бойовиків ХАМАС.
- Напад на Ізраїль з боку палестинського угруповання ХАМАС 7 жовтня може стати одним з найбільших провалів ізраїльської розвідки з часів війни Судного дня 1973 року.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.
19 листопада глава МЗС України Андрій Сибіга здійснить візит до Сполучених Штатів з офіційним візитом.
Між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку, про що повідомив головний технічний директор литовської телекомунікаційної компанії Telia Андрюс Шемешкявічюс.
18 листопада Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, котрою закликали до негайного припинення бойових дій у Судані. Інші 14 членів органу підтримали документ, спрямований на розв’язання гуманітарної кризи.
Україна долучилася до Глобальної Платформи Кліматичного Клубу. Це механізм підтримки, покликаний прискорити декарбонізацію промисловості з високим рівнем викидів і сприяти промисловому розвитку з нульовим та низьким рівнем викидів.