Ізраїльська армія виявила в лікарні «Аль-Шифа» ноутбук з фотографіями заручників

Джерело: Times of Israel

Армія оборони Ізраїлю повідомила, що серед речей, знайдених військовими в лікарні “Аль-Шифа” в Газі, був ноутбук, який містив фотографії та відеозаписи заручників, зроблені після їх викрадення.

Як пояснили у виданні, військові не показали фото чи відео, проте повідомили репортерці ВВС Люсі Вільямсон, що ноутбук також містить нещодавно оприлюднені ізраїльською поліцією відеозаписи допитів терористів ХАМАС, заарештованих після штурму 7 жовтня.

За словами журналістки, яка посилалася на інформацію ЦАХАЛ, в кабінеті МРТ в лікарні було вилучено “більше десятка автоматів Калашникова, гранати, засоби індивідуального захисту, деякі з них з емблемами військової бригади ХАМАС”.

Фото: ВВС

“Нам також повідомили, що були знайдені ноутбуки з деякою інформацією про заручників – останніми файлами, які вказують на те, що це місце могло бути оперативною базою ХАМАС ще кілька днів тому”, – зазначила Вільямсон.

Своєю чергою, підполковник Джонатан Конрікус зауважив, що це свідчить про те, що ХАМАС перебував у лікарні “протягом останніх кількох днів”.

“Зрештою це лише верхівка айсберга. Ймовірно, це те, що вони були змушені залишити. Це набагато більше, ніж ми оцінювали”,- додав він.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

Станом на ранок 8 грудня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.

За попередніми даними, вранці 8 грудня війська РФ атакували Україну приблизно 19 ракетами. З них 14 збито силами ППО.