Jaguar Land Rover повернулася на ринок США
Джерело: Reuters
Британська компанія Jaguar Land Rover відновила експорт автомобілів до США після місячної паузи, викликаної запровадженням мит адміністрації Дональда Трампа.
Перші постачання автомобілів JLR до США з моменту призупинення експорту відновили з території Великої Британії в середу.
Представник Jaguar Land Rover у письмовій заяві зазначив, що США залишаються ключовим ринком для розкішних брендів компанії, попри чинне 25% мито на автомобілі.
Ми реалізуємо заплановані короткострокові заходи, водночас працюючи з нашими бізнес-партнерами над адаптацією до нових умов торгівлі зі США та розробляючи середньо- і довгострокові плани. Додаткову інформацію ми надамо під час оприлюднення річних результатів у травні, — додали в компанії.
Jaguar Land Rover, що належить індійській Tata Motors, у квітні оголосила про призупинення постачань до США на місяць, щоб оцінити способи зменшення витрат у зв’язку з новими митами, запровадженими з 3 квітня.
Президент США Дональд Трамп у четвер заявив, що пом’якшить вплив тарифів на імпортні авто.
Тим часом генеральний директор британського виробника авто Aston Martin Едріан Голмарк повідомив у середу, що компанія розподілить витрати від мит між собою та клієнтами, розпродаватиме запаси в США та обмежить нові постачання.
Згідно з даними британської галузевої асоціації SMMT, автопром Великої Британії забезпечує роботою близько 200 тисяч осіб. США є другим найбільшим імпортером британських авто після Євросоюзу, на їхню частку припадає майже 20% експорту.
З 3 квітня почало діяти нове мито в розмірі 25% на імпортні автомобілі та легкі вантажівки. Британія заявила, що зосереджує свої зусилля на укладенні торгівельної угоди з Вашингтоном.
- Мита, які ввела адміністрація президента США Дональда Трампа, можуть спровокувати глобальну економічну війну, побоюється доктор Ерік Голсон, доцент кафедри економіки Університету Суррея.
- Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
- Президент США Дональд Трамп майже уклав угоду з китайським власником соцмережі TikTok, компанією ByteDance Ltd., але угода зірвалась, бо Китай відмовився давати згоду на продаж після оголошення мит.
Ієромонах Макарій з Іваново-Вознесенської єпархії Російської православної церкви заявив, що освячення балістичних ракет не суперечить “принципам християнства”, якщо ці ракети “приносять користь людям”.
Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Григорій Іщенко оцінив, що Чорнобильська зона відчуження буде придатною для життя не менш ніж через 20 тисяч років.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 травня. Від початку цієї доби відбулося 201 бойове зіткнення.
Кабінет Міністрів затвердив положення про діяльність державного агентства ПлейСіті, а саме те, як воно працюватиме та чим займатиметься.
Блогерка із Дніпра Анна Алхім вкотре опинилася у центрі скандалу. Цього разу через зневажливу реакцію на українську пісню під час вечірки в блогерки Стасі Макєєвої. Українські ветерани розкритикували Алхім за поведінку під час повномасштабної війни.