Кабмін ухвалив введення поняття «громада-форпост» для населених пунктів біля фронту
Джерело: Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів
Кабмін запускає експериментальний проєкт і вводить термін “громада-форпост” для населених пунктів у 100-кілометровій зоні від фронту та кордону з Росією.
За словами Дениса Шмигаля, мета такого проєкту — залучити якомога більше тилових громад до підтримки громад-форпостів. Прем’єр-міністр зазначив, що це можна зробити через укладання спеціальних угод, за якими буде надаватися гуманітарна, соціальна, медична, логістична, фінансова та інша допомога.
Він підкреслив, що таке рішення є продовженням політики єдності та взаємодопомоги.
- Журналістка Діана Буцко розповіла про те, як живуть люди в прифронтовому місті Покровськ Донецької області.
- Спецпідрозділ поліції “Білий янгол” евакуював з прифронтового села на Сумщині – яке за 2 км від окупантів – останнього мешканця.
Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.
У селищі Високий Харківського району 49-річний місцевий мешканець облаштував наркоплантацію та продавав печиво з психотропами.
Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.
Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.
Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про наслідки російських атак по регіону.