Кампанії Байдена та Трампа домовилися про умови дебатів, — CNN

Джерело: CNN

Менш ніж за два тижні до перших президентських дебатів виборчого циклу 2024 року CNN оприлюднив додаткові відомості про умови, узгоджені кампаніями Трампа та Байдена щодо дебатів.

Дебати, які відбудуться 27 червня, стануть першою особистою зустріччю в кампанії 2024 року між президентом США Джо Байденом і його попередником, колишнім президентом Дональдом Трампом. 

Фото: CNN

Обидва кандидати погодилися прийняти правила та формат дебатів, як зазначено в листах.

Відтак узгоджено, що 90-хвилинні дебати включатимуть дві рекламні паузи і в цей час співробітники кампанії не зможуть спілкуватися з представниками своїх передвиборчих штабів.

Хто перший з кандидатів виступатиме буде визначено шляхом підкидання монети.

Під час дебатів мікрофон буде увімкнений лише у того кандидата, який виступає в цей момент. 

Байден та Трамп будуть виступати без чернеток — їм видадуть лише ручку, блокнот та пляшку води.

Деякі аспекти цих дебатів, зокрема відсутність аудиторії в студії, відрізнятимуться від попередніх виступів. Але, як і в минулому, модератори “використовуватимуть усі наявні в них інструменти, щоб забезпечити дотримання часу та забезпечити цивілізовану дискусію”.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.