Канцелярія Дуди анонсувала сьогодні візит Зеленського до Варшави

Джерело: канцелярія польського премʼєра

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 8 липня, перебуватиме з візитом у Варшаві, де зустрінеться з президентом і прем’єр-міністром Польщі Анджеєм Дудою і Дональдом Туском.

“Інформаційний центр уряду Польщі повідомляє, що 8 липня прем’єр-міністр Дональд Туск зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським”, – йдеться у повідомленні глави польського уряду.

Зокрема зустріч Зеленського з Туском запланована на 14:10 за київським часом.

Як зазначається, після зустрічі відбудеться пресконференція для ЗМІ.

Також на сайті президента Польщі анонсували зустріч лідера України з Анджеєм Дудою близько 15:00 за Києвом у президентському палаці Бельведер. Після завершення переговорів також відбудеться пресконференції обох лідерів.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.