У Польщі скасували концерт джазового колективу, який виступав у Москві

Джерело: Jazz Around Festival

Організатори варшавського фестивалю Jazz Around Festival повідомили про скасування концерту колективу Avishai Cohen Trio, який напередодні виступав на фестивалі у Москві.

“Інформуємо, що запланований на 28 червня концерт Avishai Cohen Trio не відбудеться на Jazz Around Festival. У зв’язку з нещодавніми подіями, пов’язаними з участю Avishai Cohen Trio у Московському джазовому фестивалі, який підтримується російським урядом, з поваги до свободи та демократії ми та інші артисти, яких ми запросили на Jazz Around, і з міркувань безпеки вирішили скасувати концерт Avishai Cohen Trio”, – йдеться у повідомленні.

Організатори запевнили у солідарності з українцями, зазначивши, зокрема, що проводять благодійні концерти на підтримку України.

Зауважимо, що польські та українські активісти, зокрема варшавський “Євромайдан” і його лідерка Наталія Панченко, активісти Томаш Сікора, Домінік Гонсьоровський та інші публічно виступали проти виступу Avishai Cohen Trio на варшавському фестивалі через нещодавній виступ колективу в Москві.

Своєю чергою, Сікора подякував Jazz Around Festival, висловивши сподівання, що так вчинять і організатори Etno Jazz Festival у Вроцлаві.

Раніше, 15 червня, Avishai Cohen Trio виступили на Moscow Jazz Festival у столиці Росії.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.