Українці допомогли скасувати концерт російської прими-балерини у Словенії

Джерело: посольство України у Словенії

Концерт російської прими-балерини Світлани Захарової з проєктом “Моданс” у межах Люблянського фестивалю у столиці Словенії скасовано.

Зокрема, це сталося завдяки комплексній роботі посольства з представниками словенських державних установ та за сприяння української громади у Словенії.

Фото: посольство України у Словенії

“Російська культура – культура агресії, терору, експансії та пропаганди. Дякуємо нашим партнерам за недопущення поширення російського так званого “великого мистецтва” на світових сценах та майданчиках”, – наголосили в диппредставництві.

  • У Швейцарії скасували запланований на 1 червня концерт російської оперної співачки Анни Нетребко. Підґрунтям стало географічне розташування виступу поблизу місця проведення майбутнього Саміту миру. Концерт скасували через “загрозу громадському порядку”.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.