Каньє Веста підозрюють у нападі на чоловіка, який вчинив насильство над його дружиною

Джерело: The Guardian

Представники Каньє Веста стверджують, що під час інциденту в Лос-Анджелесі невідомий чоловік вчинив фізичне та сексуальне насильство над дружиною американського репера Б’янкою Ченсорі.

Фото: Getty Images

Веста підозрюють у нападі, зазначаючи, що репер нібито вдарив чоловіка, який схопив Ченсорі. Команда репера оприлюднила заяву, в якій зазначено: 

“Нападник не просто врізався в неї. Він засунув руки під її сукню, прямо на її тіло, він схопив її за талію, розвернув, а потім послав їй поцілунки. Вона зазнала побоїв і сексуального насильства”.

Видання The Guardian зв’язалася з департаментом поліції Лос-Анджелеса (LAPD) для отримання додаткової інформації.

Зазначають, що це сталося після інциденту 2022 року. Тоді поліція Лос-Анджелеса розслідувала випадок з нападом Веста на чоловіка.

Репер одружився з Ченсорі, архітекторкою компанії Yeezy, у грудні 2022 року, менш ніж через місяць після його розлучення з Кім Кардашьян. В листопаді 2023 року стало відомо, що дружина репера Каньє Веста Б’янка Ченсорі повернулася до Австралії, оскільки пара “бере перерву”, а Каньє бачили без обручки.

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.

Міністр національної оборони Канади Білл Блер заявив, що довгоочікувані системи протиракетної оборони США, які допоміг закупити канадський уряд, вже доставили в Україну.

Завтра, 23 листопада, Україна долучиться до щорічної акції “Запали Свічку пам’яті”, присвяченої вшануванню жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.