Кейт Міддлтон відвідає фінал Вімблдону

Джерело: AP

Принцеса Уельська вдруге з’явиться на публіці після оголошення діагнозу щодо раку. Зокрема, Кейт Міддлтон відвідає фінал Вімблдону в неділю, 14 липня.

У Кенсінгтонському палаці зазначили, що під час матчу між чинним чемпіоном іспанцем Карлосом Алькарасом і сербським тенісистом Новаком Джоковичем принцеса перебуватиме в королівській ложі Центрального корту.

Як розповіли у виданні, Кетрін патронує Всеанглійський клуб з 2016 року, і в її церемоніальні обов’язки входить вручення трофея переможцю після кожного фіналу чоловічого та жіночого одиночного розряду. Утім, цього року нагороди вручатиме голова Всеанглійського клубу Дебора Джеванс.

Чоловік Кетрін, принц Вільям також не буде присутній на церемонії. Натомість він спостерігатиме за футбольним фіналом між Англією та Іспанією на Чемпіонаті Європи як президент Англійської футбольної асоціації.

Довідка. У березні принцеса Уельська оголосила, що в неї діагностували рак. Раніше Кенсінгтонський палац заявив, що вона перенесла операцію на черевній порожнині, після чого вона дізналася про рак.

Уперше Кетрін з’явилася на публіці після оголошення діагнозу на церемонії святкування 75-річчя короля Чарльза в червні.

  • Принц Вільям може наразитися на хвилю сексизму, якщо відвідає футбольний фінал в Німеччині в неділю, 14 липня, адже у 2023 році королівська родина пропустила жіночу гру.

В Bloomberg заявили, що Кремль використовує ютуб, щоб поширювати свої відео, проте обмежує доступ для росіян.

Сьогодні, 19 вересня, Верховна Рада в цілому прийняла нову постанову про зміну назв 327 населених пунктів у рамках дерусифікації.

СБУ повідомила про підозру клірику київського монастиря УПЦ МП, який виправдовував повномасштабне вторгнення Росії.

Президент Румунії Клаус Йоганніс звернувся до парламенту з проханням дозволити створення на території країни морської навчальної бази для підготовки українських морських піхотинців. Ініціатива є частиною міжнародних зусиль для зміцнення обороноздатності України в умовах російської агресії.

На слуханнях Конгресу США, які відбулись 18 вересня, відзначили, що Україна в умовах війни втілює інновації у військових технологіях та концепціях набагато швидше, аніж США.