Kia готується до повернення на ринок Росії: імпорт заплановано з Китаю та Казахстану
Джерело: The Moscow Times
Автовиробник Kia оголосив дилерам про повернення на російський ринок у 2026 році з автомобілями з Китаю та Казахстану.
Один із найпопулярніших серед росіян до початку війни автомобільних брендів — південнокорейська Kia — має намір офіційно повернутися на ринок Росії у 2026 році. Про це представники компанії повідомили на зустрічі з колишніми дилерами, за словами одного з учасників заходу.
Як зазначається, в 2021 році Kia посідала друге місце за обсягами продажів нових автомобілів у Росії після Lada, реалізувавши близько 200 тисяч одиниць.
“Після початку повномасштабного вторгнення в Україну компанія залишила російський ринок, однак ставилася поблажливо до паралельного імпорту своїх моделей, підтримувала зв’язки з дилерами, а навесні включила Росію до планів продажів”, – йдеться в матеріалі.
За словами учасників зустрічі, йдеться вже про повноцінний імпорт — хоча і не з Південної Кореї. Постачання автомобілів планується організувати з Казахстану, де компанія відкрила велике виробництво, а також з Китаю.
- Mazda Motor Corporation заперечила повідомлення про те, що автомобілі її компанії знову доступні для придбання у Росії.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.
Українські наземні дрони взяли штурмом російську позицію та захопили у полон росіян. Це перший у сучасній війні підтверджений успішний штурм виключно безпілотних платформ.
Вдень 9 липня російські війська вдарили по Костянтинівці на Донеччині. Внаслідок авіаудару загинули троє осіб.
9 липня уряд Чехії погодив програму підготовки українських пілотів, котру реалізує державне підприємство LOM Praha. Тренування пройдуть до восьми українських пілотів.
Європейський суд з прав людини визнав РФ винною у масових і системних порушеннях прав людини на окупованих територіях України, починаючи з 2014 року й до повномасштабного вторгнення 2022-го. Це перше в історії ЄСПЛ настільки масштабне рішення щодо міждержавної справи, що підтверджує відповідальність РФ за вбивства, катування, депортації, утиски свободи слова, релігії та освіти, викрадення дітей і збиття МН-17.