Кількість громадян, що перетинають кордон на в’їзд в Україну, переважає тих, що виїжджають
Джерело: Урядовий портал з посиланням на Адміністрацію Держприкордонслужби
Кількість громадян, що зараз перетинають кордон України на в’їзд, продовжує переважати, на відміну від початку літнього сезону, коли більше осіб слідувало за кордон.
Загалом пасажиропотік залишається на досить високому рівні.
Прогнозується, що така динаміка пасажиропотоку щодо кількісних показників перетину і напрямків руху триматиметься принаймні до кінця літа.
Цього місяця кордон України перетнуло вже майже 1,9 мільйона громадян, 85% становлять громадяни України.
У будні дні прикордонники оформлюють близько 120 тисяч громадян на в’їзд та виїзд з України. У вихідні ця цифра може зростати до 140 тисяч громадян за добу.
Половина пасажиропотоку припадає на ділянку кордону з Республікою Польща.
У відомстві нагадали, що у липні кордон України загалом перетнуло 3,8 мільйона осіб, що на 600 тисяч осіб більше, ніж у червні.
А також зазначили, що загальна інтенсивність пасажиропотоку за 7 місяців цього року збільшилась на 3%, у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року.
- 71% громадян України, які зараз перебувають у Польщі, планують в майбутньому повернутися в Україну. Натомість 17% респондентів мають намір зробити це протягом найближчих трьох місяців.
- Згідно з опитуванням, опублікованим у середу, 12 липня, із понад мільйона українських біженців, які перебувають в Німеччині, 44% хотіли б залишитися в країні надовго.
Люксембург у 2025 році внесе 10 мільйонів євро до Фонду енергетичної підтримки України. Відповідний меморандум уже підписано.
У Харківській області затримано агента російського ГРУ, який шпигував за ешелонами ЗСУ, щоб ворог міг атакувати їх.
Китай оголосив свою версію виникнення COVID-19 припустивши, що він міг з’явитись у Сполучених Штатах.
Державний секретар США Марко Рубіо прокоментував підписання угоди між Україною та США про надра, назвавши її важливим кроком на шляху до завершення війни.
Велика Британія веде переговори з Францією та Саудівською Аравією щодо можливого визнання Палестини на червневій конференції, скликаній з метою підтримки політичного процесу вирішення конфлікту на Близькому Сході за принципом двох держав.