Кількість постраждалих унаслідок російського удару по Києву зросла до 32
Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко
Кількість постраждалих унаслідок російського обстрілу Києва 27 грудня зросла до 32 осіб.
За словами мера Києва, 11 шпиталізованих мешканців Києва перебувають у стаціонарах столичних медзакладів.
“32 людини постраждали в Києві внаслідок ворожої атаки. В стаціонарах столичних медзакладів перебувають 11 госпіталізованих мешканців міста”, – написав Віталій Кличко.
- В ніч проти 27 грудня російські війська застосували проти України майже 500 дронів та 40 ракет, зокрема “кинджали”.
- У Києві внаслідок російської атаки загинув 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні.
- У Києві внаслідок нічної російської атаки пошкоджено одну з адміністративних будівель Міністерства освіти і науки.
У тропічних лісах на півночі Австралії вчені виявили новий вид павука, який плете пастку, схожу на катапульту, щоб зловити один вид мурах.
Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.
Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.