Кількість постраждалих внаслідок російського обстрілу Білозерки збільшилась до шести

Джерело: голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін

Внаслідок російського обстрілу Білозерки Херсонської області постраждали шестеро місцевих жителів.

Нагадаємо, що загинула 35-річна жінка, яка отримала не сумісні з життям поранення. 

Через російську агресію також травмовані ще п’ятеро людей — 36-річна жінка та чоловіки, 50, 36, 45 та 39 років.

Усіх постраждалих доставили до медзакладу з вибуховими травмами та уламковими пораненнями. Їм надається медична допомога.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.