Кількість важкопоранених воїнів ЗСУ у прифронтовій лікарні збільшилась на третину – ABC

Джерело: ABC News

За словами головного лікаря однієї з найбільших травматологічних лікарень України, за останні кілька тижнів кількість важкопоранених солдатів, які знаходяться на лікуванні, зросла на 30%.

Зокрема, як розповів лікар Сергій Риженко, лікарня ім. Мечникова в Дніпрі, розташована за кілька годин їзди від місця бойових дій, зараз приймає від 40 до 100 важкопоранених щодня, а його команда виконує від 50 до 100 хірургічних операцій протягом 24 годин.

При цьому багато з цих операцій – ампутації кінцівок. З початку російського повномасштабного вторгнення медичні бригади лікарні ім. Мечникова ампутували кінцівки близько 3 000 солдатів.

Як зазначили українські військові, вибухи російських безпілотників зараз є однією з найбільш смертельних загроз для армійців на передовій.

Водночас українські посадовці попереджали, що у зв’язку зі зменшенням військової допомоги від Заходу запаси артилерійських снарядів вичерпуються. Тоді як запаси артилерійських боєприпасів у російських військових набагато вищі, а це означає, що їхні війська здатні переважати українські сили на передовій.

“Якщо найближчим часом не вдасться домовитися про додаткове фінансування України з боку США, то місцеві чиновники побоюються, що кількість українських жертв у війні зростатиме й надалі”, – йдеться в матеріалі.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.