Поки Конгрес не ухвалить нове фінансування: США зупинили військову допомогу Україні

Джерело: координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі

Сполучені Штати припинили надання військової допомоги Україні. Вона відновиться лише після схвалення Конгресом США нового фінансування.

Кірбі наголосив, що пакет військової допомоги, наданий Україні наприкінці грудня, був останнім, на який у США вистачило коштів.

“Допомога, яку ми надаємо Україні, зараз припинилася. А атаки, які здійснюють росіяни, лише посилюються. І про це говорили на початку цього тижня, що вони використовують північнокорейські балістичні ракети для виконання своєї брудної роботи. Отже, потреба є гострою саме зараз, особливо в ці зимові місяці”, — сказав Кірбі.

Зауважимо, що за даними президента України Володимира Зеленського, за 2023 рік Сполучені Штати спорядили Україні 34 пакети військової допомоги на суму понад 24 мільярди доларів.

Джерело: The Ring Олександра Усика, українського боксера, оголосили найкращим спортсменом у світі згідно з рейтингом…

Українська співачка Джамала анонсувала нову пісню “Люблю”, яка, схоже, вийде на платформах 24 травня. В опублікованому відео в Instagram видно, як вагітна Джамала виконує приспів, тримаючись за живіт.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) оголосив про намір подати ордери на арешт лідерів ХАМАСу та прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Причиною назвали воєнні злочини та злочини проти людяності, пов’язані з подіями 7 жовтня та війною в Газі.

Американський актор Дебні Коулмен, відомий ролями у фільмах “З дев’ятої до п’ятої” та “Тутсі”, помер у віці 92 років.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.