Кім Чен Ин заявив, що РФ «має право на самооборону» проти України
Джерело: Reuters
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що після того, як Захід дозволив Україні бити своїми ракети по російській території, РФ “має право на самооборону”.
З такою заявою він виступив після зустрічі з міністром оборони РФ Андрієм Білоусовим, який перебуває з візитом у КНДР.
“США та Захід змусили київську владу атакувати територію Росії з допомогою їхньої власної далекобійної зброї. Росія повинна вжити заходів, щоб ворожі сили заплатили ціну”, – сказав Кім.
Він додав, що Північна Корея “незмінно підтримуватиме” політику Росії та її право захищати свій суверенітет і територіальну цілісність від “намагань імперіалістів захопити владу”.
- Північна Корея розширює завод, на якому виробляють ракети, подібні до тих, що використовує Росія у війні проти України.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.
Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.
Очільник МЗС РФ Сергій Лавров вилаявся у мікрофон під час посольського круглого столу за участі іноземних журналістів.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.