Кінопродюсер Вайнштейн повернувся до в’язниці після короткого ушпиталення
Джерело: АР
Кіномагната Гарві Вайнштейна повернули до нью-йоркської в’язниці після 10-денного перебування в лікарні, де він, як стверджують ЗМІ, отримував VIP-обслуговування.
Публіцист Вайнштейна Джуд Енгельмейер поінформував, що Вайнштейна перевели у понеділок пізно ввечері з лікарні Бельвю на Мангеттені до лазарету в міському тюремному комплексі на острові Райкерс-Айленд.
Це сталося через кілька годин після того, як видання The City повідомило, що Вайнштейна під час шпиталізації розмістили в окремій палаті у відділенні інтенсивної терапії лікарні з телевізором, телефоном і ванною кімнатою, а не на окремому поверсі, де зазвичай живуть ув’язнені.
Своєю чергою, Енгельмейер відкинув ці заяви, наголосивши, що Вайнштейн “не отримував пільгового або VIP-обслуговування” і не розміщали в палаті, яку можна було б назвати “лікарняним люксом”. Енгельмайєр уточнив, що його розмістили на поверсі для ув’язнених, де кожен має доступ до кімнати з телефоном і телевізором.
Вайнштейна привезли до лікарні Бельвю через кілька годин після того, як 26 квітня його перевели з виправної установи “Мохаук” до в’язниці “Райкерс”, менш ніж через добу після того, як Апеляційний суд Нью-Йорка скасував його засудження.
Крейг Ротфельд, тюремний консультант, який працює з адвокатами Вайнштейна, зазначив, що рішення про повернення Вайнштейна до в’язниці було ухвалене медичним персоналом.
Енгельмейер додав, що Вайнштейн лікувався в лікарні від пневмонії, яка постійно виникає у нього через проблеми з серцем, а також через інші проблеми, включаючи діабет. За його словами, Вайнштейн був “розчарований” своїм поверненням до в’язниці.
- Гарві Вайнштейн був шпиталізований у Нью-Йорку через кілька днів після того, як апеляційний суд міста скасував його вирок за зґвалтування, винесений у 2020 році.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
У головному логістичному хабі НАТО — Александруполісі — затримали 59-річного етнічного грека з Грузії за підозрою у шпигунстві на користь Росії. В його телефоні знайшли фото і відео військових об’єктів та техніки.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
Європейський Союз остаточно заборонив використання бісфенолу А (BPA) у всіх матеріалах, що контактують із харчовими продуктами. Відповідне рішення закріпили у Регламенті 2024/3190, який набрав чинності 20 січня 2025 року. Заборона стала результатом понад 20 років наукових досліджень і обговорень щодо впливу цієї речовини на здоров’я та довкілля.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.