КНДР почала постачати Росії артилерію для війни проти України, – CBS News

Джерело: CBS News

Представник США повідомив, що Північна Корея почала перекидати артилерію до Росії. Зазначають, що наразі не відомо, чи є передача частиною нового довгострокового ланцюжка постачання чи лише обмеженою партією.

Один високопоставлений південнокорейський чиновник сказав, що Сеул стурбований тим, що лідер КНДР Кім Чен Ин може прагнути придбати технологію в Росії для створення атомних підводних човнів і більш досконалих ракет і супутників, на додаток до співпраці у сфері звичайної зброї.

Чиновник попередив, що якщо двосторонні зв’язки між Росією та Північною Кореєю поглибляться до такого рівня, це підкреслить здатність Кіма загрожувати не лише Південній Кореї та Японії, але й усьому світу.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виключив можливість появи в Європейського Союзу власного ядерного озброєння. Раніше про необхідність обговорення цього питання заявляли глава Франції Емманюель Макрон та президент Польщі Анджей Дуда.

У Генеральному штабі ЗСУ надали оперативну інформацію станом на 22.30 23 травня щодо російського вторгнення. Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання росіянами загарбницьких планів.