Лідер КНДР відправив у відставку старшого генерала та закликав готуватись до можливої війни

Джерело: Reuters

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин змінив старшого генерала збройних сил і закликав до більшої підготовки до можливої війни, збільшення виробництва зброї та розширення військових навчань.

Кім зробив ці коментарі на засіданні Центральної військової комісії, де обговорювалися плани контрзаходів для стримування ворогів Північної Кореї.

Кім Чен Ин також поставив мету щодо розширення потужностей з виробництва зброї. Минулого тижня він відвідав збройові заводи, де закликав до виробництва ракетних двигунів, артилерії та іншої зброї.

Він також закликав військових проводити навчання з використанням новітньої зброї та обладнання, щоб сили були готовими до можливого бою.

США та Південна Корея планують провести військові навчання з 21 по 24 серпня, які Північна Корея вважає загрозою своїй безпеці.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.