КНДР запустила балістичні ракети малої дальності у напрямі Японського моря

Джерело: Reuters

19 липня Північна Корея випустила дві балістичні ракети на схід, повідомили японські та південнокорейські військові, лише через кілька годин після того, як американський підводний човен з балістичними ракетами USS Kentucky прибув до південнокорейського порту вперше за чотири десятиліття.

В Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї (JCS) заявили, що пуски були здійснені 19 липня між 03.30 і 03.46 за місцевим часом, ракети пролетіли близько 500-600 км.

Обидві ракети, випущені Північною Кореєю, здається, впали за межі виключної економічної зони Японії, повідомило японське міністерство оборони.

Збройні сили США заявили, що знають про запуски ракет і тісно консультуються зі своїми союзниками та партнерами.

18 липня Південна Корея та США провели в Сеулі перше засідання спільної консультативної групи з ядерних питань, покликане зміцнити відданість Вашингтона принципу розширеного стримування та використання для захисту Сеула всього спектру військових можливостей.

12 липня Північна Корея провела тестування балістичної ракети великої дальності. Як повідомили в Комітеті начальників штабів Збройних сил Південної Кореї, ракета, ймовірно, впала в море за межами виключної економічної зони Японії, дальність польоту становила 1000 км.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заперечив раніше поширену у ЗМІ інформацію, що Україна нібито відмовлялася від укладання угоди про рідкісноземельні метали зі США. Нині тривають перемовини.

Північна Корея забезпечує 50% боєприпасів, які потребує Росія для повномасштабної війни проти України, заявив глава військової розвідки Кирило Буданов.

У Німеччині у неділю, 23 лютого, відбулися дострокові вибори до Бундестагу. Опубліковані перші прогнози виборів у Німеччині на основі екзитполів.

Глава СБУ Василь Малюк розповів, що служба розробила і нині впроваджує унікальну методику використання безпілотних технологій з метою ефективного знищення ворога та його техніки на полі бою, військових обʼєктів у глибокому тилу РФ, а також, щоб протидіяти розвідувальним дронам.

Американські нафтовидобувні компанії навряд чи повернуться до Росії після завершення війни РФ проти України через понесені збитки, заявив засновник Continental Resources Гарольд Гемм, еотрий фінансував передвиборчу кампанію президента США Дональда Трампа.