Коли нападникам на поліціянтів на Вінниччині оберуть запобіжний захід — МВС

Джерело: телемарафон

Сьогодні, 22 квітня, за інформацією міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, суд має визначити запобіжний захід для двох чоловіків, підозрюваних у нападі на поліцейських у Вінницькій області.

Він додав, що деталі мотиву нападу нині встановлюються слідством, але вже відомо, що підозрювані перевозили гранати. Вони повідомили про місце, де скинули гранати у водоймище.

На місці події працюють криміналісти та слідчі, а також залучені водолази для пошуку вибухівки. Щодо зброї, якою було скоєно вбивство одного з поліцейських, Клименко повідомив, що пістолет уже вилучено та буде додано до матеріалів кримінальної справи.

Міністр також проінформував про стан другого поліцейського, який отримав поранення під час нападу, — середньо-тяжкий, але стабільний, і лікарі висловлюють позитивні прогнози.

“Якраз поліцейські їхали з виклику на телефон 102. Вони везли в машині затриманого – домашнього насильника. Ми розуміємо, що це була комендантська година, яка також діє також на території Вінницької області. Порушення правил дорожнього руху, які були скоєні підозрюваними, поліцейські це побачили та зупинили цей автомобіль”, – розповів Клименко.

Довідка. Напад стався 20 квітня близько 2 години ночі у Гайсинському районі, коли поліцейські зупинили автомобіль для перевірки. Водій та пасажир відкрили вогонь, внаслідок чого один поліцейський загинув, а інший був поранений.

Сповіщення про злочин надійшло від пораненого поліцейського, що дозволило швидко розпочати пошуки нападників і організувати поліцейську операцію на території Вінницької області та сусідніх регіонів.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.