Колишній головний епідеміолог США зізнався, що вигадав правила щодо COVID-19

Джерело: Daily Mail

Колишній головний епідеміолог США, доктор Ентоні Фаучі зізнався, що вигадав правило соціального дистанціювання у два метри та інші заходи для “захисту” американців від COVID-19.

За кілька днів до публічних свідчень Фаучі у справі запроваджених ним обмежень щодо COVID-19 республіканці опублікували повну стенограму інтерв’ю з епідеміологом.

Під час виступу перед адвокатом від імені підкомітету Палати представників з питань пандемії COVID-19 на початку цього року, Фаучі сказав республіканцям, що правило соціального дистанціювання у два метри “нібито просто виникло” і що він не пам’ятає, як воно з’явилося. За його словами, можливо, правило є вигадкою.

“Знаєте, я не пам’ятаю. Воно просто з’явилося”, – зазначив він.

Водночас Фаучі заявив, що йому “не відомі дослідження”, які б підтверджували соціальне дистанціювання, зазначивши, що такі дослідження “було б дуже важко” провести.

Також колишній директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID) заявив адвокату, що вважає теорію витоку інформації з лабораторії – ідею про те, що COVID-19 почався в Уханському інституті вірусології (WIV) – справжньою “можливістю”.

За словами Фаучі, він не стежив за жодними дослідженнями щодо впливу примусового носіння масок на дітей, яких було багато. “Я все ще вважаю, що це питання поки що невизначене”, – сказав Фаучі про те, чи є носіння масок дітьми надійним способом запобігання передачі вірусу.

Раніше стало відомо, що Ентоні Фаучі підозрюють у прихованні даних, пов’язаних з теорією про лабораторне походження COVID-19. Подібну версію висунули республіканці з Палати представників Конгресу та надіслали відповідного листа міністру охорони здоров’я США.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.