Комбат 3 ОШБр – про серіал «Слово пацана»: «Ваші діти в категорії ризику»

Джерело: “Той самий Кухарчук”

Командир 2 батальйону 3 Окремої штурмової бригади Дмитро Кухарчук розкритикував російський серіал “Слово пацана”, який набирає популярності серед українських глядачів.

“Кінець вісімдесятих, розруха, розгул злочинності серед малолітньої шпани, сотні тисяч загиблих і покалічених внаслідок імперіалістичного вторгнення в Афганістан, загальна депресія. Але навіть з цього лайна підари зліпили чергове пропагандистське лайно під назвою “Слово пацана”. “Бригада” і “Бумер” відпочивають. Основний акцент – на школярів і романтизацію серед них пацанської тєми”, – йдеться у дописі.

Як зауважив Кухарчук, для того, щоб перемогти, потрібно завжди мати уявлення про короткострокову та довгострокову ворожу стратегію.

“І висновки невтішні. Для дітей, чиї старші брати і батьки перебувають/загинули на війні (по обидва боки барикад) створюється не субкультура, не організація і не рух. Створюється суспільна парадигма, модель мислення для молоді, яка спотворює основні принципи моралі і в кінцевому випадку приводить їх до ауєшної і блатної двіжухи. Будь-яка блатна чи мусораська тема – від лукавого. Але для фесиків (ФСБ – ред.) – це чудовий спосіб контролю кримінального світу і тиску на суспільство через кримінальний світ”, – прокоментував комбат.

Водночас він додав, що це “та реальність, яку ми вже бачили , від якої почали відходити, але яку РФ продовжує насаджувати через подібні проекти”.

“На жаль, це лайно – вже на просторах інтернету, і українські діти вже дивляться його. На жаль, український МінКульт не створює якісних альтернатив. Тому я звертаюсь до усіх батьків: ваші діти – в категорії ризику. Спілкуйтесь з ними, стежте за ними, будьте їх авторитетами, інакше авторитетами стане РФ під соусом “вулиці”, – резюмував Кухарчук.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.