Компанія Danone планує списати ще 200 мільйонів євро на свій російський бізнес

Джерело: Reuters

Французька компанія Danone заявила в середу, 26 липня, що планує списати ще 200 мільйонів євро на свій російський бізнес. Компанія також провела 500-мільйонну “поправку” на свій баланс через падіння курсу рубля.

Цього місяця російська держава взяла під контроль дочірню компанію Danone Essential Dairy and Plant-based (EDP), а також частку пивної компанії Carlsberg у місцевій пивоварні.

“Danone продовжить досліджувати ситуацію, щоб зрозуміти наслідки рішень російської влади для поточних операцій Danone з EDP в Росії, а також для поточного процесу продажу”, — йдеться в заяві компанії Danone.

У жовтні минулого року компанія заявила, що шукає покупця для свого бізнесу в Росії, в рамках угоди, яка може призвести до списання до 1 мільярда євро.

Загальна сума збитків, пов’язаних з Росією, становить майже 700 мільйонів євро, повідомляє Danone.

Danone продовжуватиме надавати інформацію про суттєві події, пов’язані з ситуацією навколо її діяльності EDP у Росії, заявили в компанії.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.