Користувачі зможуть купувати товари через ChatGPT
Джерело: Wired
Компанія OpenAI оголосила, що незабаром користувачі зможуть купувати товари через ChatGPT.
Зазначається, що кнопки покупок для пошукових запитів у ChatGPT з’являться у всіх користувачів, незалежно від того, зареєстровані вони чи ні.
Утім, покупці не зможуть оформлювати замовлення у ChatGPT – натомість вони будуть переспрямовані на сайт продавця для завершення транзакції.
Як розповіли у виданні, рекомендації щодо товарів, які показують потенційним покупцям, ґрунтуються на їхніх вподобаннях, які запам’ятовує чат-бот, а також на відгуках про товари, отриманих з Інтернету.
Нова функція у ChatGPT має багато спільного із сервісом Google Shopping. Але на відміну від Google, результати під час пошуку покупок у ChatGPT не є спонсорованими оголошеннями. йдеться в матеріалі.
“Він не шукає конкретних сигналів, які є в якомусь алгоритмі”, – сказав Адам Фрай, керівник напряму пошуку ChatGPT в OpenAI.
“Якщо користувач повідомить, що вважає за краще купувати лише чорний одяг у певного продавця, то ChatGPT збереже цю інформацію у своїй пам’яті і наступного разу, коли користувач попросить поради, яку сорочку купити, дасть йому рекомендації, які відповідають його смакам”, – зазначається в повідомленні.
При цьому вказано, що відгуки про товари ChatGPT буде брати із різних онлайн-джерел, включно з видавництвами та користувацькими форумами. Користувачі зможуть обрати, за якими типами відгуків ChatGPT буде рекомендувати їм продукти.
- ChatGPT суттєво змінив спосіб, у який ми працюємо і живемо. За останніми даними, щодня понад 100 мільйонів осіб використовують його для обробки понад мільярда запитів. Втім, цей чат-бот вже встиг заробити репутацію “чорної діри для приватності” через побоювання щодо обробки введених користувачами даних.
Адміністрація Дональда Трампа на початку 2025 року звернулася до українського уряду з проханням прийняти невизначену кількість депортованих зі США громадян інших країн. Про це свідчать документи, з якими ознайомилось видання.
Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні завершили проєкт EU4UASchools: Build Back Better, спрямований на відновлення освітньої інфраструктури у постраждалих від війни регіонах.
Влада Литви, Латвії та Польщі відмовилася пропустити через свій повітряний простір літаки, якими планували дістатися до Москви президент Сербії Александар Вучич та прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Політики мали взяти участь у параді 9 травня.
Частка тих, хто позитивно ставиться до формату національного телемарафону “Єдині новини”, знизилась із 45% у 2022-му до 17% у 2024 році.
Ввечері 6 травня Індія атакувала Пакистан. У двох прикордонних районах індійського Кашміру чути інтенсивні обстріли та гучні вибухи.