«Крим – це Україна» – український патріот зняв прапор «Вагнер» з гори Ай Петрі, встановлений російським найманцем

Джерело: Дмитро Кухарчук/Telegram

Командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук повідомив, що російський найманець з “Вагнер” під час відпустки встановив прапор ПВК на горі Ай Петрі у тимчасово окупованому Криму.

Одначе, місцеві мешканці нагадали, що Крим – це Україна.

Український патріот Дмитро (інших деталей не повідомляємо з міркувань безпеки – ред.) вирішив піднятися на гору та забрати ворожий символ, аби вкотре засвідчити незламність кримчан, котрі досі перебувають під тимчасовою російською окупацією.

Дмитро скинув прапор російських найманців, викинувши його на смітник.

Слава Україні! Сьогодні піднявся на Ай Петрі і викинув цю ганчірку на смітник. Азов, сім’я, сила!, – мовиться у дописі.

Зауважимо, нещодавно Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів про намір повернути незаконно анексований Росією Крим.

“Як тільки у мене будуть засоби, я щось зроблю [щоб повернути Крим – ред.]. Мені плювати — ніхто мене не зупинить”, – наголосив він.

Своєю чергою, у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій закликали громадян долучатися до створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України, зокрема працівників освітньої та медичної галузей.

У Краснодарі жителі одного з мікрорайонів вийшли на протест через відключення електрики та перекрили вулицю.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.