«Квартал 95» «відхрестився» від Руслана Ханумака після того, як він виїхав з України

Джерело: заява “Кварталу 95”

Студія “Кварталу 95” після новини про те, що український ведучий та актор Руслан Ханумак під час війни виїхав з України до США, “відхрестилася” від нього.

Ханумак був актором, сценаристом та режисером студії “Кварталу”, однак в компанії заявили, що він “ніколи не був штатним працівником”.

“Студія раніше співпрацювала з Русланом як зі сценаристом, режисером та актором тільки на умовах договорів замовлення. З 2021 року Студія “Квартал 95” не має з Русланом Ханумаком ніяких цивільно-правових та трудових відносин”, – йдеться в заяві.

У “Кварталі” також додали, що всі актори студії знаходяться в Україні.

Що передувало?

Український ведучий та актор “Кварталу 95” Руслан Ханумак під час війни виїхав з України до США.

Ведучий опублікував на своїй сторінці в Instagram відео зустрічі з 6-річним сином. У підписі до ролика він розповів, що давно чекав цього моменту і, передбачаючи майбутню хвилю критики, заявив, що не боїться за власну репутацію.

“Багато місяців я тебе не бачив. Щодня я переживав цей момент. Щоночі я візуалізував ці кадри. Підняти тебе над собою. Всупереч репутації. Всупереч роботі. Попри все, я на тебе дивлюся зараз не через екран. Жодний клімат та пальми, освіта та умови життя, і навіть виховання та любов мами не замінять дитинство без батька. Нехай я буду в очах багатьох зрадником, але мій син ростиме з татком. Ми знову разом”, – написав Ханумак.

Про те, як йому вдалося перетнути кордон, актор не розповів.

7 січня відбулося голосування за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони. В онлайн-голосуванні взяли участь 101 215 громадян України.

Державний секретар США Ентоні Блінкен завершив візит до Японії, подякувавши Токіо за підтримку України. У межах візиту він зустрівся з прем’єр-міністром Японії Шігеру Ішібою, з яким обговорив значний прогрес у двосторонніх відносинах між країнами.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 7 січня. З початку доби відбулося 159 бойових зіткнень.

7 січня президент Володимир Зеленський підписав закон №4156-Х, котрий передбачає формування списку організацій, що становлять загрозу національній безпеці України, зокрема через зв’язки із терористичними групами чи особами, засудженими за тероризм.

7 січня Печерський райсуд Києва продовжив до 7 березня запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для підозрюваного у державній зраді нардепа Євгенія Шевченка без права внесення застави.