У мережі розкритикували черговий випуск «Кварталу 95» за недоречний гумор про ЗСУ і сексизм

Джерело: Букви

Студію “Квартал 95” вкотре розкритикували, на цей раз – за пародію на начальника Рівненського ТЦК. Користувачі соцмереж зауважили на недоречності глузування з військових та акцентували на використанні акторами відверто сексистського гумору.

У новому випуску намагалися висміяти начальника Рівненського ТЦК, котрий цілувався з підлеглими на робочому місці. Відео з ним раніше облетіло соцмережі.

Зокрема, актори студії у ролі представників ТЦК інформують співробітницю про “правила” у колективі. Так, зауважується, що поцілунки із начальником – це “шифр від російських спецслужб”, так званий “ДПО” (дотики-поцілунки-обнімашки). У такий спосіб у військкоматі начебто “намагаються уникнути витоку важливої інформації”.

Під час виступу актори використали низку відвертих сцен, висміюючи осіб у військовій формі.

Однак, не усім такий гумор артистів сподобався. І попри те, що у залі гості раз-по-раз реагували на “жарти” оплесками, користувачі соцмереж обурилися таким “гумором”, наголосивши, що актори дозволяють собі принижувати форму ЗСУ.

“Не ганьбіть форму”, “Та як же ви дістали зі своїм тупим хайпом”, “Так добре жартувати, коли маєш бронь”, – обурилися українці у коментарях.

Окрім цього, дехто з користувачів (вже вкотре) поставив риторичне запитання стосовно того, коли “малороси” зникнуть з українських каналів.

Інші констатували, що це “свято несмаку й сексизму, сіськадовськ множиться”.

Джерело: youtube

Окремо також розкритикували актрису Ірину Сопонару, котра опублікувала фото у військовій формі.

Джерело: Instagram

Водночас критика стосувалася не лише акторів, дісталося також глядачам, що, сидячі у залі, весело сприймали пародію.

Зауважимо, у новорічному випуску “95 кварталу” показали пародію, де російськомовна дівчина намагається говорити українською й іноді перекручує зміст слів. Вона сказала, що зі Скадовська, проте фраза пролунала як “сіськадовська”. Саме Ірина Гатун зіграла головну роль у номері – жительку Скадовська, який зараз окупований росіянами. Випуск викликав критику соцмереж.

Згодом український журналіст та публіцист Віталій Портников прокоментував обурення, викликане черговим жартом “Кварталу 95”, зауваживши, що реакцію українців навряд чи можна пояснити винятковістю самого жарту, радше – нетерпимістю та огидою до “совка”.

  • Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв прокоментував  образливий жарт “95 кварталу” про жителів окупованого міста та закликав режисерів шоу вибачитися.
  • У Коломиї обурені серіалом “Встигнути до 30” на телеканалі “ТЕТ”, де однією з героїнь є уродженка їхнього міста Люба. Місцеві мешканці наголошують, що образ Люби – карикатурний та у стилі російської пропаганди.
  • Марія Хурсенко – донька музиканта В’ячеслава Хурсенка – обурилась тим, як у новорічному випуску “Вечірнього кварталу” використали музику з пісні її батька “Соколята”.

Станом на початок липня в Україні зафіксовано понад 10,2 млн пенсіонерів, згідно з даними Пенсійного фонду. Середня пенсія збільшилась на 8% цьогоріч та становить 5 816 грн.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Британська правозахисна організація Internet Watch Foundation (IWF) вказує, що злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства.